ÚvodO společnostiVýznamná ocenění

Významná ocenění

Pojišťovací makléř roku

PojistovaciMaklerRoku2015

12. května 2017 byly vyhlášeny výsledky 17. ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku, jejíž součástí i letos byla kategorie Pojišťovací makléř roku 2016.

V rámci ankety hodnotí tradičně pojišťovací makléři jednotlivé pojišťovny a zároveň probíhá i odborné hodnocení opačným směrem, tedy pojišťovny hodnotí kvalitu makléřů. INSIA obhájila svou pozici v TOP 3 a i letos se umístila na stupních vítězů a udržela krásný stříbrný stupínek.

 

European Business Awards

 

EBA_LogaEBA_NationalChampion

V  prestižní podnikatelské soutěži vybírá odborná porota, tvořená zástupci z řad top manažerů, akademických pracovníků a podnikatelů, již od roku 2007 nejinovativnější firmy Evropy v jednotlivých soutěžních kategoriích. Cílem soutěže je podpora dalšího rozvoje, úspěchu, inovací a podnikatelské etiky v evropské podnikatelské komunitě.

INSIA je nositelem titulu  Ruban d’Honneur 2012/2013 a titulu Národního šampiona 2012/2013

                                                      

 

 

Deloitte Technology Fast 50

 

Deloitte, mezinárodní auditorská a poradenská společnost, vyhlašuje každoročně prestižní žebříček Technology FAST50CE a uveřejňuje 50 nejrychleji rostoucích společností ve střední a východní Evropě (Deloitte Technology Fast 50).

Deloitte1INSIA jako jediná z vyhodnocených českých firem obhájila umístění v žebříčku v letech 2006 - 2013 osmkrát v řadě za sebou.